by BIBIANA HALLOVÁ

Každé obdobie človeka prináša výzvy posunúť sa v niečom vpred a určite nezáleží na veku. U mňa sú to jednoznačne šperky a láska k nim. Otvorenie predajne STYLO bola správna voľba a patrične som na ňu hrdá. Začalo to hlavne tým, ponúknuť ľuďom niečo zaujímavé z dielní slovenských šperkárov, ukázať svetu akí sme kreatívni aj v tomto obore. Ale až časom som zistila, že mi to nestačí a šperky som začala tvoriť aj sama , v roku 2010 som úspešne skončila školu zlatník-klenotník.

Je nádherné, keď človek spája prácu so svojou záľubou, čo mne jednoznačne nechýba. Ja sa tomu teším každý deň, keď v mojich rukách vznikajú krásne kúsky, ktorými zdobím ženy na celom svete. Vo veľkej miere za to vďačím aj svojej rodine, hlavne manželovi, ktorý mi vo všetkom pomáha a mamičke, ktorá sa s láskou venuje našim zákazníkom. Dúfam, že vašou priazňou, milí zákazníci sa ešte veľa rokov budeme stretávať u nás v STYLE.

Slovenské šperky sú ,,STYLO“ takéto označenie prestížnym ženským časopisom Madam Eva veľmi poteší a povzbudí. Dvanásť rokov je čas, za ktorý ďakujeme priazni našich zákazníkov medzi, ktorými nechýbajú aj návštevníci  z celého sveta.

Nádhera šperkov od nepamäti podčiarkuje krásu žien. Šperky dodávajú ženám jedinečnosť a noblesu. Našim cieľom je spraviť z každej ženy originál doladený šperkami vyrobenými na mieru. Šperky vyrábame ručne, každý šperk je originál vytvorený z perál (kultivované sladkovodné perly), polodrahokamov ( v nekonečnej farebnosti) v kombinácii so striebrom prípadne pozláteným striebrom.

Sme radi, že vám môžeme ponúknuť aj zaujímavé kúsky umelcov z rôznych kútov sveta…